Rysunek zastępczy
22:06 - 19 Listopad 2015 | Napisał: buncol

20150824_164441-747x500

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, Panem Krzysztofem Budnikiem wprowadzili cykl comiesięcznych spotkań pt. “Zdrowe czwartki”

To jak ważne jest nasze dbanie o nasze zdrowie wie teoretycznie każdy. Tylko nie każdy o tym pamięta oraz nie zawsze chce się nam robić “coś”w tym kierunku.  Dlatego w naszej szkole, z inicjatywy SU oraz pana Krzysztofa Budnika został wprowadzony “Zdrowy Czwartek”- cykl comiesięcznych spotkań w których to każda klasa, w wybrany przez siebie sposób ma za zadanie promować zdrowe odżywianie oraz aktywny styl życia oraz pokazać jak wiele korzyści z tego wynika.

DSCN2441Jako pierwsza zaprezentowała się klasa 3 gimnazjum, która przygotowała część artystyczną w której to uczniowie zachęcali wszystkich do jedzenia owoców i warzyw, oraz pokazali do czego może doprowadzić nadwaga, otyłość a także brak aktywności fizycznej.

Po tym spotkaniu wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny “ZC” i na to co, oraz w jaki sposób zaprezentuje klasa 2 gimnazjum, która będzie “gospodarzem” kolejnego zdrowego czwartku.

galeria…


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone