Rysunek zastępczy
19:59 - 18 Listopad 2015 | Napisał: MGOROWSKA

http://www.epodreczniki.pl/begin/o-projekcie/

Jakie jest dziś naturalne środowisko komunikacyjne dzieci i młodzieży? Bez wątpienia Internet. To tu, w sieci, uczniowie szukają informacji, inspiracji, wymieniają się wiadomościami i doświadczeniami.  Dlatego  e-podręczniki to środowisko zdobywania wiedzy.o projekcie

62 e-podręczniki do 14 przedmiotów i edukacji wczesnoszkolnej, w sumie 5195 lekcji – takie zasoby są udostępnione na platformie. Podzielone są na cztery główne bloki:

  • edukacja wczesnoszkolna (klasy 1-3)
  • szkoła podstawowa (klasy 4-6)
  • gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

Podręcznik dla najmłodszych to niezwykły świat ludzi i Zgrzyciaków, które pomogą dzieciom w zgłębianiu tajemnic, rozwiązywaniu zagadek i zadań. Starsi uczniowie znajdą e-podręczniki do języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, przyrody, matematyki, zajęć komputerowych i informatyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa. A w nich mnóstwo zadań interaktywnych, krzyżówek, filmików. Będą wirtualne podróże i eksperymenty.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1532
dzisiaj: 48
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone