Rysunek zastępczy
10:29 - 15 Listopad 2015 | Napisał: redakcja

11 listopada w całym kraju uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. W naszej szkole akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klas 5 i 6 wraz z nauczycielką historii, panią Danutą Szymańską.Akademia była barwną lekcją historii. Wszyscy mieliśmy okazję przypomnieć sobie o ważnych wydarzeniach z kart historii Polski – tych smutnych, jak i tych radosnych. Uczniowie oprócz wierszy i scenek pantomimicznych przygotowali bardzo dużo piosenek patriotycznych. Obejrzeliśmy kilka wykonań solowych. Występ nagrodzono długimi brawami.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28983
dzisiaj: 9
on-line: 3
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone