Rysunek zastępczy
15:17 - 19 Luty 2010 | Napisał: anetcom

karnawalSam Święty Walenty został patronem zabawy, która odbyła się w poniedziałek 15 lutego w naszej szkole. Impreza rozpoczęła się lirycznym akcentem – o godz. 11 uczestnicy X Konkursu Poezji Miłosnej recytowali wiersze o tematyce miłosnej. Później nastąpiło wręczenie tak zwanych „walentynek”, czyli anonimowych miłosnych wyznań zamkniętych w kopertach.

źródło grafiki: pixabay.com

Emocje pojawiły się również podczas ogłoszenia wyników konkursu na najsympatyczniejszą uczennicę i najsympatyczniejszego ucznia. Na tytuł ten zasłużyli sobie: Agnieszka Baziak (klasa 6) i Dawid Basta (klasa4) z podstawówki oraz Paulina Wolak (klasa 3) i Dawid Baziak (klasa 3) z gimnazjum. Potem wszyscy wzięli udział w balu. Niektórzy uczniowie – jak na bal karnawałowy przystało – przygotowali sobie profesjonalne przebranie. W trakcie zabawy można było wziąć udział w loterii fantowej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 3
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone