Rysunek zastępczy
22:17 - 13 Listopad 2015 | Napisał: buncol

W dniu dzisiejszym w ZS w Mogilnie odbyły się międzygminne zmagania tenisistek stołowych z gimnazjum, które wyłoniły najlepszą szóstkę, która w przyszły czwartek, również w Mogilnie będzie walczyła w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt.

20151113_122440Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Mlyczyńska z klasy I, Magdalena Zyzak z kl. II oraz Katarzyna Zyzak z kl. III.  Po bardzo emocjonujących pojedynkach, awans do mistrzostw powiatu uzyskały: Dominika, która zajęła najniższe miejsce na podium oraz Kasia, która była piąta. Troszkę szczęścia (szczególnie w losowaniu) zabrakło Magdzie, która ostatecznie zajęła 13 miejsca na 17 startujących dziewcząt.

Za tydzień mistrzostwa powiatu a wcześniej, bo w poniedziałek, o awans do powiatu będą walczyć chłopcy (przyp. Konrad Jasiński i Kamil Mlyczyński). Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone