Rysunek zastępczy
11:40 - 2 Listopad 2015 | Napisał: buncol

W miniony wtorek, przy wspaniałej pogodzie, prawie cała nasza szkoła, oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej w Roztoce Brzezinach wraz z Przewodnikiem Panem Markiem Nowakowskim oraz opiekunami wyruszyła na szlak Jesiennego Rajdu Zawiszy.

P1190826Nasza grupa maszerowała niebieskim szlakiem na Bukowiec i zielonym na Jamną. Przy okazji Rajdu mieliśmy możliwość poznawania najbliższego regionu, jego historii, geografii i przyrody którą bardzo dokładnie przedstawiał nam Przewodnik. Koło południa dotarliśmy na Jamną, gdzie czekał na wszystkich ciepły posiłek- herbatka, kiełbaski pyszna grochówka oraz konkurs wiedzy o regionie i nie tylko wraz z ciekawymi nagrodami. Całość dopełniła wizyta w Kościele, w którym to mogliśmy podziwiać cudowny obraz Matki Boskiej Jamneńskiej.

P1190857

Wszyscy uczestnicy (ponad 120 osób) bezpiecznie ukończyli rajd, zgłaszając tym samym chęć i udział w kolejnym już za rok.

Do zobaczenia!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24691
dzisiaj: 59
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone