Rysunek zastępczy
16:45 - 13 Sierpień 2015 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN2175_crWakacje w pełni!  Od 27 lipca do 6 sierpnia w naszej szkole, trwała półkolonia. Pani Maria Barbara Szarota, będąca kierownikiem półkolonii, zorganizowała atrakcyjny wypoczynek, dla sześćdziesięciu dzieci z Przydonicy. Dzięki wspaniałym sponsorom, dzieci mogły korzystać z basenu w Limanowej, atrakcji w Gródku nad Dunajcem, pieszych wycieczek, konkursów z nagrodami, rywalizacji sportowych, dyskotek i innych rozrywek. Wychowawcy: pan Mirosław Szarota, pani Maria Szarota, pani Jolanta Ziółkowska i pani Magdalena Górowska, zadbali o bezpieczeństwo i świetną zabawę kolonistów. Dzieci miały zapewnione również, przepyszne posiłki, przygotowywane przez Ośrodek Wypoczynkowy Barbara w Gródku nad Dunajcem. Ze łzą w oku wszystkie dzieci i wychowawcy żegnali się, po dziesięciu dniach wspaniałej zabawy.

Może za rok znowu się spotkamy na półkolonii w Przydonicy. :-)

GALERIA!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28986
dzisiaj: 12
on-line: 5
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone