Rysunek zastępczy
14:18 - 13 Lipiec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN1249

Dnia 16 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się Dzień Prezentacji Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych. W tym roku hasłem przewodnim było zdrowie, dlatego dobór treści poszczególnych grup dotyczył właściwego odżywiania, profilaktyki uzależnień oraz aktywności. Uczniowie klas drugich gimnazjum pracowali w trzech grupach pod opieką  nauczycieli, a efekty ich pracy przedstawione zostały na forum szkoły podczas Dnia Prezentacji Projektów Gimnazjalnych.

Skład pierwszej grupy prezentującej efekty swojej pracy tworzyli: Edyta Jasińska, Joanna Sęk, Albert Sęk, Paulina Wolak oraz Katarzyna Zyzak, a opiekę nad nimi sprawowała pani Aneta Hajduk. Temat projektu „Fizyka a sport”. Uczniowie udowodnili przybyłym na prezentację, że fizyka jest ściśle związana ze sportem, przytaczając nam wiele przykładów z życia wzbogaconych licznymi fotografiami.

Kolejna grupa pracowała nad tematem: „Warsztat dziennikarza- specjalne wydanie gazetki szkolnej poświęcone zdrowemu stylowi życia oraz profilaktyce uzależnień”. Opiekunem projektu grupy była pani Anna Majoch. Krzysztof Jasiński, Julia Krzyżak, Dominik Mrzygłód, Justyna Popardowska i Patrycja Zarzycka przygotowali dla nas między innymi  interesujący wywiad
z ekspertem z dziedziny profilaktyki uzależnień.

Jako ostatnia przedstawiła wyniki swojej pracy grupa pana Krzysztofa Budnika. Patryk Basta, Patrycja Berdychowska, Kamil Mlyczyński, Zuzanna Peciak i Łukasz Zyzak wybrali temat:  „Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Polska 2014” , chcąc zachęcić nas do podejmowania aktywności fizycznej, dzięki której można osiągnąć naprawdę dużo.

Dzień Prezentacji Projektów Gimnazjalnych to zwieńczenie trudu pracy uczniów klasy II gimnazjum nad projektami gimnazjalnymi, ale również możliwość przekazania ciekawych informacji z wielu dziedzin nauki. Podobnie jak w latach ubiegłych poziom przygotowania poszczególnych grup był bardzo wysoki, a tematyka niewątpliwie zainteresowała całą publiczność. Koordynatorem była Renata Nosal.

zapraszamy do galerii..

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone