Rysunek zastępczy
21:51 - 27 Lipiec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

DSCN1534Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Tego dnia odbyło się pożegnanie klasy trzeciej gimnazjum. Akademię rozpoczęli uczniowie klasy drugiej, którzy żegnali swoich kolegów, następnie uczniowie klasy trzeciej dziękowali wychowawczyni: pani Barbarze Sarocie i nauczycielom za wszystkie lata pracy z nimi oraz żegnali się ze szkołą. W przygotowanym programie artystycznym znalazły się piosenki, prezentacje, scenki rodzajowe, a także krótki film. Wszyscy na sali się wzruszyli, a na policzkach dziewcząt z klasy trzeciej i pani wychowawczyni pojawiły się łzy. Uczniowie, jak zapewnia pan Dyrektor, zawsze mają otwarte drzwi szkoły, więc ku pocieszeniu serc, zawsze mogą, choć na chwilę, wrócić w szkole mury. :-)

GALERIA

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35319
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone