Rysunek zastępczy
19:49 - 2 Lipiec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

images (1)W niedziele, 21 czerwca, jak co roku spotkaliśmy się z Rodzicami najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieciaki z klas O-III. Pod okiem swych wychowawczyń, pań: Alicji Próchnickiej, Magdaleny Gach, Jolanty Ziółkowskiej i Marii Szaroty, przygotowały dla zaproszonych gości występ w formie koncertu życzeń.

Ze sceny popłynęły szczere życzenia, kierowane imiennie do każdego z Rodziców. Mali aktorzy zaprezentowali się w układach tanecznych, montażach słowno-muzycznych oraz krótkich scenkach, którzy zaczarowali publiczność w przebraniach: z bajek,  kolorowe dzieci-kwiaty, mieszkańcy łąki oraz tancerze. Wszyscy Rodzice otrzymali od swych pociech kolorowe ramki z portretami dzieci.

Mamy nadzieję, że niedzielne popołudnie, upłynęło wszystkim w radosnym nastroju.

Panie Opiekunki

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone