Rysunek zastępczy
17:46 - 17 Czerwiec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

11 czerwca 2015 roku w Miasteczku Galicyjskim w zabytkowym Dworze z Łososiny odbyło się uroczyste wręczenie nagród w VII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Pejzaż sądecki – magia natury”.Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Weronika  Sadłoń klasa 3, Kornelia Cisowska klasa 4, Agnieszka Zyzak klasa 6 wraz z opiekunką panią Dorotą Migacz.


Konkurs „Pejzaż sądecki – magia natury” skierowany był do wszystkich dzieci ze szkół Sądecczyzny i osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Celem konkursu była promocja twórczości plastycznej uczniów, rozwijanie wrażliwości artystycznej, a także umiejętności uchwycenia piękna zakątków Sądecczyzny do tej pory nieodkrytych.

W dniu 2 czerwca komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. Marka Szymańskiego, po obejrzeniu nadesłanych prac tj. 320 z 20 szkół i placówek przyznała 30 nagród, 26 wyróżnień i 8 nagród specjalnych. Jury jak co roku podkreśliło wysoki poziom oraz bardzo dużą liczbę pięknych i ciekawych prac.

Na uroczystość wręczania nagród do Miasteczka Galicyjskiego przybyło wielu gości; min. dyrektor Instytutu Pedagogicznego – doc. dr Zofia Muzyczka,  JM Rektor PWSZ prof. dr hab. inż. Zbigniew Ślipek, prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy doc. dr Marek Reichel, zastępca dyrektora IP dr Beata Lisowska, dyrektor Gimnazjum nr 2 w Podolu-Górowej mgr Anna Firlej, dyrektor Muzeum Okręgowego dr Robert Ślusarek oraz liczna grupa uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Sądecczyzny, w tym również uczniowie i osoby o specjalnych potrzebach edukacyjnych.  Wszystkich uczestników konkursu uhonorowano nie tylko dyplomami i konkursowymi upominkami, lecz również poczęstunkiem.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone