Rysunek zastępczy
21:49 - 15 Czerwiec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

Nasza szkoła od 1 września przystąpi do programu Mały Mistrz. Program ten skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych , a jego ideą jest propagowanie aktywnej postawy. W trakcie roku szkolnego, uczniowie będą zdobywać poszczególne sprawności i  umiejętności, w sześciu różnych blokach sportowych (Rowerzysta-Turysta, Gimnastyk-Tancerz, Saneczkarz-Narciarz-Łyżwiarz, Piłkarz,Lekkoatleta, Pływak-Wodniak), za które będą otrzymywać odznaki i wklejać do legitymacji. Uczeń, który zdobędzie komplet odznak otrzyma tytuł Małego Mistrza.

plakat

Program Małego Mistrza pomaga nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej i współpracującym nauczycielom wychowania fizycznego w:

  • dostosowaniu zajęć w klasach I-III do nowej podstawy programowej,
  • monitorowaniu stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych,
  • zintegrowaniu zajęć ruchowych z innymi zadaniami edukacyjnymi.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone