Rysunek zastępczy
19:02 - 9 Czerwiec 2015 | Napisał: redakcja

1 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Dziecka. Lekcji nie było. Ci, którzy postanowili zdać egzamin na kartę rowerową, przybyli do szkoły przygotowani do sprawdzianu z wiedzy i umiejętności. Egzamin teoretyczny przeprowadzał pan dyrektor, natomiast część praktyczną pan Krzysztof Budnik wraz z panią Dorotą Migacz. Uczniowie pokonywali plac manewrowy, który ułożono na szkolnym Orliku.

W tym czasie został przeprowadzony konkurs “Czytam i rozumiem”, który polegał na rozwiązaniu różnych logicznych zagadek i wykazaniu się twórczym podejeściem do zadań. Konkurs przygotowała pani Magdalena Górowska.

Kto zdał egzamin na kartę rowerową, z uśmiechem na twarzy biegł na salę gimnastyczną, gdzie swój sprzęt muzyczny rozkadał już DJ SROMEK – dj i wodzirej w jednej osobie. Dyskoteka jak zawsze była udana. Najstarsi czniowie balowali do godziny 19-ej i jeszcze było im mało!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35317
dzisiaj: 58
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone