Rysunek zastępczy
19:49 - 14 Kwiecień 2015 | Napisał: MGOROWSKA

konkurs recytatorski

W Szkole Podstawowej w Lipiu, w dniach 14- 15 kwietnia, odbył się XVII Rejonowy Konkurs Recytatorski dla Szkół     Podstawowych, pod hasłem: “Czy to poezja, czy to dramat, czy opowiadanie – wszystko jest próbą..” (J.Iwaszkiewicz). Uczniowie mieli 5 minut na zadeklamowanie wiersza i fragmentu prozy z literatury polskiej.

Po sukcesie naszych przedszkolaków, w konkursie recytatorskim, nadszedł czas na uczniów z klas I-III. Aleksandra Biernacka z klasy III zdobyła miejsce 3 i Nikola Cisowska z klasy II wyrecytowała wyróżnienie. Obie dziewczynki wezmą udział w dalszych etapach konkursu (na szczeblu powiatowym), który odbędzie  się w Nowym Sączu  w Pałacu Młodzieży. Dzień później recytacją wiersza “Przyjaciele” Adama Mickiewicza oraz fragmentu “Kapelusza za sto tysięcy” Gabriela Gądek z klasy czwartej wywalczyła sobie II miejsce!  Kornelia Cisowska z kl. 4 otrzymała dyplom za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów!

Konkursowi patronował starosta nowosądecki Marek Pławiak.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 14241
dzisiaj: 16
on-line: 2
strona istnieje: 5104 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone