Rysunek zastępczy
19:39 - 28 Styczeń 2010 | Napisał: buncol

MAMY MISTRZA!bieg17

Rewelacyjne wieści dobiegły z Nowego Targu gdzie odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe.  Nasz reprezentant Mariusz Berdychowski z kl. 5 został Mistrzem Województwa Małopolskiego w swojej kategorii wiekowej!! Drugi nasz uczeń Mateusz Rosiek z 3 kl gimnazjum, również zaprezentował się bardzo dobrze zajmując miejsce w połowie stawki co jest niezłym wynikiem na tle całego województwa.  Brawa i podziękowania dla chłopaków za wysiłek oraz wspaniałą postawę  oraz szczególne podziękowania dla opiekuna Pani Doroty Migacz która wspierała, motywowała  i odpowiednio przygotowała naszych zawodników do jakże ciężkich i odbywających się w trudnych warunkach zawodów.

więcej w dziale galeria

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 14255
dzisiaj: 30
on-line: 10
strona istnieje: 5104 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone