Rysunek zastępczy
16:14 - 30 Marzec 2015 | Napisał: MGOROWSKA

W miniony czwartek (19 marca 2015 r.) odbyły się eliminacje powiatowe XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ”Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”.

P4100477

news_7070_6P4100479

news_6976_2_l

Do konkursu nadesłano 141 prac plastycznych z terenu Powiatu Nowosądeckiego w czterech grupach wiekowych: uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych (71 prac), klasy IV-VI ze szkół podstawowych (56 prac), gimnazja (13 prac) oraz uczniowie                            i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (1 praca).

W konkursie wzięły udział również prace uczniów z naszej szkoły:

z klasy IV Kornelii Cisowskiej i Jakuba Małka, z klasy V Natalii Osmędy i Natalii Zarzyckiej oraz z klasy III gimnazjum Sylwii Gołąb i Justyny Małek. Szczególne podziękowania należą się Kornelii Cisowskiej, której praca zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI i będzie brała udział w eliminacjach wojewódzkich. Gratulujemy Kornelii za sukces i dziękujemy opiekunce Pani Dorocie Migacz.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla  Dzieci i Młodzieży jest komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich. Celem tegorocznej edycji jest zainteresowanie tematem bezpieczeństwa dzieci i młodzież, gdyż właściwa postawa oraz świadomość występowania zagrożeń może uratować życie lub zdrowie. Poprzez przekaz artystyczny można zwrócić uwagę na sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu oraz nauczyć właściwego zachowania i prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35316
dzisiaj: 57
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone