Rysunek zastępczy
21:06 - 11 Marzec 2015 | Napisał: redakcja

6 marca uczniowie Szkoły Muzycznej w Rożnowie wystąpili w naszej szkole podczas koncertu “Kwiatek dla Ewy” dedykowanego wszystkim paniom z okazji ich święta.  W ambitnym repertuarze zaprezentowali się instrumentaliści oraz wokalistki. Smaczku koncertowi dodał występ nauczycieli- muzyków pracujących z młodzieżą w szkole muzycznej. Koncert zorganizował dyrektor GOK-u w Gródku nad Dunajcem, pan Andrzej Krupczyński. Scenografię przygotowała pani Alicja Próchnicka.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28980
dzisiaj: 6
on-line: 4
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone