Rysunek zastępczy
19:54 - 3 Marzec 2015 | Napisał: redakcja

Uczennice: Weronika Kużawa, Barbara Mlyczyńska, Anita Sadłoń oraz Patrycja Zarzycka zostały nagrodzone w konkursie literackim “Historie z przeszłości” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gródku nad Dunajcem. Konkurs polegał na wysłuchaniu i opisaniu historii z życia dziadka lub babci. Gimnazjalistki w nagrodę pojechały do kina w Nowym Sączu na film “Pingwiny z Madagaskaru”. Prace można przeczytać na stornie biblioteki: www.gbpgrodek.naszabiblioteka.com

Gratulujemy!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28986
dzisiaj: 12
on-line: 5
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone