Rysunek zastępczy
7:24 - 21 Styczeń 2015 | Napisał: redakcja

W roku szkolnym 2014/15 nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu edukacyjnego „National Geographic Odkrywca”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań uczniów, inspirowanie ich oraz zachęcanie do dokonywania odkryć z poszczególnych dziedzin nauki. Jest to program przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej, powstały przy współpracy wydawnictwa Nowa Era oraz National Geographic Learning. Treści realizowane w ramach programu są zgodne z nową podstawą programową dla szkoły podstawowej i obejmują: przyrodę, język angielski, język polski i historię. Zintegrowane materiały edukacyjne wykorzystywane w ramach tego programu są przygotowywane przez pasjonatów i badaczy z National Geographic.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24694
dzisiaj: 62
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone