Rysunek zastępczy
17:10 - 21 Grudzień 2014 | Napisał: redakcja

W niedzielę, 14 grudnia 2014 roku w hali sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbyła się uroczysta Gala Boksu, której organizatorem był tarnowski Klub Bokserski TIGER.  W barwach tegoż klubu startuje ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły, Grzesiek Basta. Podczas spotkania stoczył zacięty pojedynek z zawodnikiem WISŁOKA Rzeszów,
Erykiem Sondejem. Już w pierwszej rundzie widać było przewagę „naszego” zawodnika i nie było wątpliwości, że decyzja sędziów będzie jednogłośna – zwycięstwo dla Grześka!

Młodemu bokserowi kibicowała licznie zgromadzona rodzina, znajomi, nauczyciele
i dyrektorzy byłej i obecnej szkoły. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele tarnowskich władz i instytucji oraz firm sponsorujących. Zmagania zawodników oceniali wysokiej klasy sędziowie, a oprawę muzyczną zapewnił, znany nam z imprez szkolnych, DJ Sromek.
W przerwach pomiędzy kolejnymi walkami śpiewała Wiktoria Próchnicka, a o zmianie rund informowała tegoroczna vice miss Małopolski, Dominika Nędza.

Całość imprezy była organizacyjnie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Grzesiek swoją nową pasję odkrył dwa lata temu. Boks to nie tylko treningi i walki, to sposób na życie. Sporo wyrzeczeń, ograniczeń, ale też nowe przyjaźnie, ciekawe doświadczenia i wiele okazji do sprawdzenia się i powodów do radości. Trenerem Grześka jest Sebastian Piątkiewicz. Indywidualne treningi zajmują od 1 do 2,5 godziny i odbywają się 3 do 4  razy w tygodniu. Spotkania wyjazdowe i turnieje zdarzają się średnio co miesiąc lub dwa. W tej chwili Grzesiek walczy w kategorii kadetów. Na ring wchodzi na szczęście
w specjalnym kasku, ale już za dwa lata będzie musiał odkryć głowę.

Współczujemy i podziwiamy!

Naszemu koledze życzymy kolejnych wygranych starć!


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone