Rysunek zastępczy
19:54 - 10 Grudzień 2014 | Napisał: buncol

W ubiegłą niedziele drużyna naszych “Orlików” wzięła udział w swoim pierwszym turnieju w życiu! Skorzystaliśmy z zaproszenia Akademii Kolejarz Stróże, która organizowała I Turniej Mikołajkowy dla najmłodszych adeptów piłki nożnej.

20141207_134507

Kiedy do naszych najmłodszych piłkarzy dotarła informacja o możliwości wzięcia udziału w turnieju piłkarskim, radości było co nie miara. No bo o to po ponad roku treningów i zabaw z piłką nożną pojawiła się szansa poczucia atmosfery Mistrzostw Świata. Tak Mistrzostw Świata, bo dla chłopaków ten wyjazd był jak udział w najważniejszej imprezie piłkarskiej na kuli ziemskiej!

20141207_091950Już kilka dni przed wyjazdem dało wyczuć się podekscytowanie i emocje które im bliżej wyjazdu były coraz większe. W niedzielny poranek, przed godziną 8:00 chłopaki wraz z trenerem wyruszyli do Stróż, po jak się później okazało, największy sukces sportowy w  swoim życiu.

turniejmikolajkowy2Oprócz zmagań sportowych, organizator przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Zaczęło się od prezentacji drużyn, podczas której piłkarzy wyprowadzał Mikołaj, a w czasie której każdy z chłopców mógł poczuć się jak na Finale Ligii Mistrzów. Po wyprowadzeniu wszystkich zawodników nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju.

20141207_133745Po otwarciu przyszła pora na oczekiwane mecze. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpiły drużyny ze Stróż i Berestu. Pozostałe drużyny w tym czasie brały udział czy to w zabawach pod okiem trenerów, czy też w zajęciach doskonalących technikę przy pomocy piłek- tzw. “Jimmy Ball”

20141207_093255Nasza drużyna rozegrała w sumie 4 mecze, odnosząc komplet zwycięstw! Emocji było co nie miara, licznie zgromadzeni rodzice głośno dopingowali swoje dzieci. Naszą drużynę wspierał Dyrektor Zespołu Szkół, pan Mirosław Szarota wraz z żoną Marią oraz synem Arkiem, prezes ULKS Przydonica Pan Mirosław Małek, który zorganizował busa dla drużyny oraz dofinansował cały wyjazd-bardzo serdecznie dziękujemy- oraz rodzice naszych chłopców, dla których organizator przewidział rozmaite konkurencje piłkarskie.

20141207_132212

Choć tego dnia nie wynik, ale zabawa była najważniejsza, a wszystkie drużyny były zwycięzcami, to jednak nasi chłopcy czuli się jak drużyna Niemiec po ostatnim finale Mistrzostw Świata:) Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, oraz drużyna otrzymała puchar.

turniejmikolajkowy8Radośni, zadowoleni, pełni emocji wróciliśmy do szkoły, gdzie na naszych piłkarzy czekali rodzice.  Następnego dnia w szkole dominował jeden temat- Turniej Mikołajkowy Akademii Kolejarz Stróże:)

“Orliki” Przydonica- FYDA Wiktor, MLYCZYŃSKI Wojciech, ZYZAK Jakub, FEDKO Karol, MLYCZYŃSKI Mateusz, OSMĘDA Przemysław, SADŁOŃ Dawid, STELMACH Patryk, TABASZEWSKI Karol, ZIĘBA Kacper, ZIĘBA Tomasz, KRZYŻAK Konrad, KUBISZ Jakub, JASIŃSKI Patryk, ZIĘCINA Mateusz, FEDKO Mateusz.

galeria…

więcej…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone