Rysunek zastępczy
22:37 - 8 Grudzień 2014 | Napisał: redakcja

W czwartek, 27 listopada, odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów Zespołu Szkół. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Przepowiadaniem przyszłości w czasie zabawy tanecznej zajęła się klasa 6.

Tego dnia odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. Zostali oni uroczyście przyjęci do grona uczniów naszej szkoły, co przypieczętowało pasowanie ołówkiem przez Dyrektora a także odebranie szkolnej legitymacji. Po ślubowaniu dzieci zabawiał DJ Sromek.

Dyskoteka gimnazjalistów trwała do 18-tej, ale zanim młodzież roztańczyła się na dobre, przeprowadzono “chrzest” klasy pierwszej.  Zadania i próby, które przygotowała rok starsza klasa nie przysporzyły większych trudności, wywołały za to lawinę śmiechu.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1560
dzisiaj: 76
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone