Rysunek zastępczy
22:57 - 8 Grudzień 2014 | Napisał: redakcja

New_20141205_090208_resized (2) - KopiaPiątego grudnia przedszkolaki przeżywały podwójne emocje. Tego dnia dzieciaki  z Przydonicy odwiedził najukochańszy ze świętych – Mikołaj. Tego również dnia maluchy zaproszone zostały przez wspaniałego Gościa do „nowego” przedszkola. „Ochom” i „achom” nie było końca. Ogromna to próba dla dziecięcych serduszek udźwignąć ciężar dwóch takich wydarzeń na raz.

Jeszcze początkiem roku szkolnego wydawało się, że plany Dyrektora, który obiecał dzieciom nowe przedszkole na Mikołajki, są mało realne. Ale się udało! Projekt unijny, do którego nasza szkoła przystąpiła zakładał stuprocentowe pokrycie kosztów wyposażenia przedszkola. Wtedy zrodził się pomysł, aby nie wstawiać nowych rzeczy w „stare ściany”. Całą resztę musieliśmy, jako szkoła, zabezpieczyć sami. Wyłącznie dzięki staraniom Pana Dyrektora, zaangażowaniu nauczycieli  i dobremu sercu niektórych Rodziców założone cele udało się osiągnąć. Dla potrzeb przedszkola zaadoptowane zostały pomieszczenia po dawnych mieszkaniach. Mamy teraz całkowicie nowe toalety, przestronne sale z przebudowanymi i pięknie odmalowanymi ścianami. Osobna szatnia i wyjście prosto do ogrodu zapewniają maluchom maksimum bezpieczeństwa. Dobrze zaplanowane meble i elementy wyposażenia,  bajkowe obrazki na ścianach w połączeniu z nowymi zabawkami gwarantują maluchom wspaniałą zabawę. Godziny pracy poświęcone na planowanie zakupów i przygotowanie dokumentacji nabrały teraz realnego wymiaru. Dodatkowe obowiązki pracowników obsługi szkoły oraz życzliwość,  zaangażowanie i bezinteresowna  praca kilkorga Rodziców obecnych i przyszłych przedszkolaków dały efekty, o jakich dotąd ośmielaliśmy się tylko marzyć.

Nasza wdzięczność w stosunku do tych, którzy stworzyli nam ten „raj” nie zna granic. Panu Dyrektorowi i Rodzicom (którzy wolą pozostać bezimienni) z głębi dziecięcych serduszek SZCZERZE DZIĘKUJEMY!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1782
dzisiaj: 9
on-line: 1
strona istnieje: 4860 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone