Rysunek zastępczy
20:55 - 21 Październik 2014 | Napisał: buncol

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody które stały na bardzo wysokim, a przede wszystkim wyrównanym poziomie, wygrała drużyna z Jelnej. Nasi reprezentanci, po dobrej grze szczególnie w pierwszych dwóch meczach, gdzie zdobyli 4 punkty (m in. pokonując faworyta turnieju zespół z Rożnowa) aplikując przeciwnikom 4 bramki, zdobyli brąz co bez wątpienia jest dużym sukcesem.

IMG_9263

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Dominik Babiarczyk, Konrad Jasiński, Jerzy Szymański, Kamil Mlyczyński, Miłosz Babiarczyk, Dawid Basta, Jarosław Gągor,  Dawid Jasiński, Marcin Małek, Krystian Zyzak.

gratulujemy!!!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28983
dzisiaj: 9
on-line: 4
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone