Rysunek zastępczy
17:46 - 2 Lipiec 2014 | Napisał: anetcom

Dzień przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy 3 gimnazjum na przygotowanej przez siebie akademii pożegnali się z nauczycielami, przyjaciółmi, ze szkołą. W spotkaniu, oprócz gospodarzy, wzięli udział wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie gimnazjum. Absolwenci podziękowali za wspólne lata spędzone w murach naszej szkoły, dedykując każdemu krótki wierszyk. W ich programie artystycznym znalazły się dwa filmy – pierwszy stanowił mozaikę zdjęć z czasów przedszkolnych, podstawówki oraz gimnazjum, czyli przypomniał jak szybko dziecięce buzie zamieniły się w niemal dorosłe twarze. Drugi filmik zawierał osobiste podziękowania każdego ucznia skierowane do wychowawczyni klasy – pani Anety Korzeń.

Tradycyjnie, drugoklasiści pożegnali absolwentów wierszem, piosenką oraz drobnymi upominkami. Nie omieszkali też udzielić im kilku złotych rad na nowy rozdział życia. Dyrektor Zespołu Szkół wyraził nadzieję, że będzie mógł być dumny z ich dalszych wyborów i życiowych postaw.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1662
dzisiaj: 16
on-line: 1
strona istnieje: 4857 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone