Rysunek zastępczy
21:26 - 25 Maj 2014 | Napisał: anetcom

Jak się okazuje spora grupa uczniów naszej szkoły składała w tym roku wnioski o przyjęcie do Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Rożnowie. Kwalifikacja do szkoły odbywa się na podstawie wyników egzaminu wstępnego.

Dzięki porozumieniu pomiędzy dyrektorami naszej szkoły i szkoły muzycznej, egzaminy dla naszych uczniów odbyły się u nas na miejscu. W poniedziałek, 19 maja 2014 r.  szanowna czteroosobowa komisja z panami dyrektorem i wicedyrektorem SM na czele oceniała predyspozycje kandydatów do szkoły. Niektórzy z nich już na samym starcie zaskoczyli egzaminatorów swoimi umiejętnościami. Koleżanka Ola z klasy II nadprogramowo zagrała na flecie. Z przyjemnością posłuchamy koncertu wszystkich pozostałych, którzy, mamy nadzieję, zostaną do szkoły przyjęci.

Wierzymy, że egzaminy wszystkim dobrze poszły i życzymy pozytywnych wyników.

Trzymamy kciuki!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28402
dzisiaj: 21
on-line: 1
strona istnieje: 5238 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone