Rysunek zastępczy
21:10 - 8 Kwiecień 2014 | Napisał: anetcom

20140402_113519_resized_1

…ale w przypadku „reprezentacji” naszej szkoły w piłce nożnej ogólny wygląd ma ogromne znaczenie. Nic więc dziwnego, że tak cieszyły się serca i uśmiechały buzie naszych młodych piłkarzy, kiedy pozowali do pierwszego zdjęcia w nowych, jednakowych strojach sportowych. Nawet nieczytające jeszcze pięciolatki z łatwością rozpoznały koszulkę z własnym nazwiskiem.

Teraz już treningi Orlików wyglądać będą naprawdę profesjonalnie, szczególnie kiedy stan nawierzchni boiska pozwoli nam wyjść na zewnątrz.

Fundatorem strojów dla drużyny jest Przewodniczący Rady Gminy, pan Mirosław Małek, któremu składamy gorące podziękowania. Postaramy się odwdzięczyć w przyszłości zdobytymi bramkami dla szkoły, a potem dla klubu ULKS Przydonica.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone