Rysunek zastępczy
21:03 - 8 Kwiecień 2014 | Napisał: anetcom

W ubiegłym tygodniu dotarła do Waszych domów informacja o planach utworzenia w naszej szkole filii szkoły muzycznej. Cieszy fakt, iż są zainteresowani pobraniem kwestionariuszy zgłoszeniowych do szkoły. Być może w przyszłym roku będziemy oklaskiwać występy naszych koleżanek i kolegów tak, jak miało to już miejsce 14 marca, kiedy w naszej szkole gościli młodzi muzycy – uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej w Rożnowie.

Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy koncertu i podziwialiśmy poziom umiejętności instrumentalnych młodych artystów. Niektórzy z nich uczą się gry już czwarty rok, ale wystąpili też uczniowie pierwszej klasy. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy do pianina zasiadły nasze koleżanki z klasy III: Karolina Basta i Gabrysia Gądek, które są uczennicami szkoły muzycznej dopiero od września, podobnie zresztą, jak ich młodszy kolega, Adrian Wolak z klasy II.

Zainteresowanych nauką w szkole muzycznej odsyłamy do strony http://smuz-roznow.iaw.pl/news.php. Jest duża szansa, że w przypadku zebrania się większej grupy dzieci z okolicy, zajęcia będą się odbywać w naszej szkole w Przydonicy. Byłoby to duże ułatwienie, a korzyści nieocenione. Egzaminy wstępne nie są takie trudne, a nauka jest całkowicie nieodpłatna. Warto próbować!

Tym, którzy zdecydują się na ten krok życzymy powodzenia, a kontynuującym naukę – dalszych sukcesów!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone