Rysunek zastępczy
20:55 - 8 Kwiecień 2014 | Napisał: redakcja

photo_php

Dnia 21 marca 2014 roku odbyła się III Edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków. Naszą szkołę reprezentowali Michał Rosiek i Dawid Sadłoń z klasy 0B, którzy pod opieką wychowawczyni  pani Renaty Nosal zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gródku nad Dunajcem. Ich wystąpienia oceniała komisja konkursowa w składzie: Maria Sosin – Dyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu; Marta Sowa –Powiatowa Biblioteka Publiczna w Starym Sączu; Ewelina Włodarz – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Starym Sączu oraz prowadząca i organizator konkursu – Halina Zyzak – GBP Gródek n/D.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone