Rysunek zastępczy
21:15 - 8 Kwiecień 2014 | Napisał: redakcja

Dnia 16 kwietnia w naszej szkole obchodzony będzie Światowy Dzień Ziemi, zorganizowany przez grupę projektu edukacyjnego z klasy 2 gimnazjum w składzie: Kinga Zyzak, Justyna Nędza, Barbara Mlyczyńska, Krystian Zyzak, Marcin Małek i Krzysztof Szymański razem z  opiekunem panią mgr Barbarą Słomką.

W tym dniu nasi uczniowie wezmą udział w prelekcji na temat segregacji śmieci, recyklingu oraz zagrożeń, jakie niesie za sobą składowanie odpadów. Lekcję poprowadzi grupa projektowa. Następnie obędzie się „Wielki Teleturniej Wiedzy o Odpadach” dla uczniów gimnazjum i klasy VI, sprawdzający ich wiedzę na temat ochrony środowiska.

W czasie trwania teleturnieju na pozostałych uczniów czekać będzie nie lada wyzwanie. Każda klasa będzie musiała stworzyć swoją własną instalację z różnego rodzaju odpadów, które wcześniej muszą zgromadzić wraz z wychowawcami klas. Na zakończenie obchodów i podsumowanie całego dnia wszyscy uczniowie wezmą udział w „Akcji Sprzątania Świata ”.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone