Rysunek zastępczy
21:00 - 8 Kwiecień 2014 | Napisał: anetcom

Ta wdzięczna nazwa odnosi się do programu edukacyjnego  w ramach zajęć wychowania do życia w rodzinie. Uczennice klasy V i VI Szkoły Podstawowej miały okazję uczestniczyć w spotkaniu prowadzonym przez panią Barbarę Zapała – prelegentkę Działu Edukacji i Profilaktyki Procter&Gamble. Program  został przygotowany  przy  współpracy  recenzentów Ministerstwa Edukacji Narodowej, ginekologów i psychologów. Jest on wpisany na listę środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego.

Celem spotkania było poszerzenie wiedzy uczennic z zakresu przemian fizycznych i emocjonalnych zachodzących w okresie dojrzewania oraz uświadomienie wzrastającej odpowiedzialności za dbałość o swoje ciało.

Na zakończenie zajęć uczestniczki dostały broszurkę „Między nami kobietkami” oraz próbki produktów higienicznych.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone