Rysunek zastępczy
17:59 - 25 Marzec 2014 | Napisał: anetcom

20140325_111051_resizedW trosce o bezpieczeństwo w ruchu drogowym naszych najmłodszych uczniów zaprosiliśmy do naszej szkoły pracownika Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Pan egzaminator mgr Tadeusz Węgrzyn przybył do naszej szkoły i oczarował dzieci, które z zapartym tchem słuchały wykładu na temat elementarnych zasad bezpieczeństwa na drodze i konieczności noszenia odblaskowych elementów. Uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III SP mieli także okazję nauczyć się interpretacji podstawowych znaków drogowych. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały odblaskowe zawieszki, smycze, worki i czapki. Odblaskowe breloczki w mgnieniu oka znalazły swoje miejsca na dziecięcych plecakach.

Jesteśmy przekonani, że podejmowanie tego typu działań jest bardzo potrzebne gdyż zwiększa bezpieczeństwo dzieci w drodze z domu i do domu. Mamy nadzieję, że w efekcie przeprowadzonych zajęć nasi uczniowie stali się bardziej świadomymi użytkownikami dróg.

Apelujemy do Rodziców by dopilnowali aby każde dziecko, które porusza się po drodze publicznej o zmroku miało odblaskowy element ubioru.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 8177
dzisiaj: 36
on-line: 1
strona istnieje: 5042 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone