Rysunek zastępczy
18:53 - 13 Marzec 2014 | Napisał: redakcja

Grupa – niewątpliwie  uzdolnionych scenicznie – chłopaków zaprezentowała się w programie artystycznym, przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Panowie objaśniali paniom znaczenie ich imion, dedykując każdej piosenkę. Uczniowie klasy czwartej recytowali wiersze. Na scenie wystąpił  z wielkim przebojem zespół Ich Troje, w składzie: Dawid Basta, Krystian Zyzak oraz Krzysztof Krzyżak. Muzycy podbili serca publiczności. W czasie akademii młodzi mężczyźni wręczyli paniom tulipany. O wizerunek sceniczny chłopaków zadbał pan Krzysztof Budnik, który przez cały czas trwania akademii ’sterował’ sprzętem muzycznym.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone