Rysunek zastępczy
21:49 - 12 Marzec 2014 | Napisał: anetcom

20140306_120315_resized_1Etap gminny XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” odbył się dnia 6 marca b.r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. W skład komisji wchodzili: członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP, nauczyciele – opiekunowie z poszczególnych szkół oraz z ramienia Urzędu Gminy Inspektor ds. obrony cywilnej i spraw obronnych. Gościem honorowym był Wójt Gminy, który osobiście wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy i upominki.

Tradycją naszej szkoły jest uczestniczenie w rozmaitych konkursach i zajmowanie czołowych miejsc. Tak było i tym razem. Pod opieką pani mgr Marii Szaroty, która wspierała uczniów w przygotowaniach do turnieju, uczniowie klasy VI: Joanna Pancerz, Konrad Jasiński oraz uczennice klasy III gimnazjum: Aneta Pancerz i Gabriela Małek wybrali się do Gródka by tam sprawdzić swą wiedzę. Przydonicę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentowała Natalia Jasińska uczennica I LO w Nowym Sączu. Joasia zajęła I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa, a Natalia II miejsce w swojej kategorii i tym samym zakwalifikowały się do dalszego etapu konkursu. Konrad zdobył III miejsce, ale niestety nie upoważniło go to do udziału w etapie powiatowym.

Gratulujemy całej grupie, która wzorowo reprezentowała naszą szkołę i życzymy powodzenia!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28976
dzisiaj: 2
on-line: 2
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone