Rysunek zastępczy
21:30 - 6 Marzec 2014 | Napisał: anetcom

CERTYFIKATNasza szkoła otrzymała Certyfikat za udział w programie edukacyjnym „Znajdź właściwe rozwiązanie”. Program organizowany był przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu, a adresatami byli uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Głównym założeniem programu było zapobieganie palenia tytoniu wśród uczniów poprzez pokazanie negatywnej strony uzależnienia od nikotyny.

W naszej szkole program organizowany był w formie cyklicznych zajęć warsztatowych, pogadanek a także happeningu wspierającego asertywne zachowania, które pomagają powiedzieć „nie” paleniu papierosów.

Programy profilaktyczne a zwłaszcza programy służące przeciwdziałaniu uzależnieniom w naszej szkole są zawsze miło widziane. Dlatego w najbliższym czasie weźmiemy udział w kolejnej już edycji wyżej wymienionego programu.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1449
dzisiaj: 27
on-line: 1
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone