Rysunek zastępczy
21:12 - 6 Marzec 2014 | Napisał: anetcom

Dnia 27 lutego b.r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Nowym Sączu odbyły się Targi Szkół Ponadgimnazjalnych, w których brali udział uczniowie klasy III naszego gimnazjum. Wydarzenie to dało możliwość do zapoznania się z ofertą sądeckich liceów ogólnokształcących, techników oraz zasadniczych szkół zawodowych. Na miejscu można było zadawać pytania przedstawicielom poszczególnych szkół – uczniom lub nauczycielom. Gimnazjaliści zebrali całkiem pokaźny pakiet informatorów na rok szkolny 2014/2015.

Organizatorzy targów zadbali o sprzyjającą atmosferę. Nie brakowało przygrywających zespołów muzycznych, ciekawych pokazów umiejętności, które można nabyć w danej szkole czy też cukierniczych pyszności przygotowanych przez uczniów szkół gastronomicznych. Wśród bogatej oferty każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wyjazd na targi dał także okazję do skorzystania z dni otwartych kilku szkół. Nasi uczniowie odwiedzili: Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej oraz Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1784
dzisiaj: 11
on-line: 2
strona istnieje: 4860 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone