Rysunek zastępczy
21:13 - 6 Marzec 2014 | Napisał: anetcom

5. jubileuszowa edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół gimnazjalnych- Mamy sukcesy!!!!

W piątek 17 stycznia 2014 roku odbył się etap szkolny 5. jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół gimnazjalnych organizowana kolejny raz przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła wiedzy na temat Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii oraz Nowej Zelandii. Gimnazjaliści sprawdzili swoje umiejętności językowe oraz wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych startując w eliminacjach szkolnych w zgłoszonych do konkursu gimnazjach z powiatu nowosądeckiego. Łącznie w eliminacjach szkolnych wzięło udział 160 gimnazjalistów z 18 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu nowosądeckiego. W naszej szkole udział wzięły: Barbara Mlyczyńska z kl. II gimn. oraz Katarzyna Zyzak z kl.I gimn. (przygotowywane przez panią Renatę Kantor) – obie uczennice dostały się do finału.

Konkurs finałowy odbył się 27 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.

Nasze uczennice pokazały się od bardzo dobrej strony. Barbara Mlyczyńska dostała szczególne wyróżnienie.

Testowi Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych towarzyszył również powiatowy konkurs plastyczno-językowy pod hasłem ‘Kraj anglojęzyczny, który chciałbyś odwiedzić’ dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu nowosądeckiego. Barbara Mlyczyńska zdobyła II miejsce, natomiast Katarzyna Zyzak III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!!!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1533
dzisiaj: 49
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone