W dniu 24 września 2009 w Siennej odbyły się indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych (IMS) oraz gimnazjum (Gimnazjada).
Zgodnie z regulaminem zawodnicy startowali na dystansie
800m – dziewczęta SP kl.IV,V,VI
1000m – chłopcy SP kl. IV,V,VI
1000m – dziewczęta gimnazjum kl.I,II,II
1500m – chłopcy gimnazjum kl.I,II,III
Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze o czym świadczą wysokie lokaty końcowe oraz awans na zawody szczebla powiatowego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Wyniki:
IMS kat. dziewcząt
KL.IV
1. MAŁEK JUSTYNA – PRZYDONICA
2. MATUSIK ANETA – SIENNA
3. PISZCZEK PAULINA – LIPIE
4. RYBSKA JOLANTA – SIENNA
5. BIEL JUSTYNA – GRÓDEK N/D
6. GAWEŁDA JULIA – ROŻNÓW
KL. V
1. REMBIASZ ANNA – JELNA
2. ORACZ KATARZYNA – PRZYDONICA
3. BASTA KLAUDIA – SIENNA
4. HAJDUK MARIA – PODOLE-GÓROWA
5. REMBIASZ ANNA – LIPIE
6. ZIĘCINA PATRYCJA – PRZYDONICA
KL. VI
1. WOJTAS PATRYCJA – PODOLE-GÓROWA
2. GÓRSKA KATARZYNA – PODOLE- GÓROWA
3. ZYZAK DOROTA – PRZYDONICA
4. ŁUKASZCZYK ANITA – SIENNA
5. LIPIŃSKA MARTYNA – ROŻNÓW
6. WOŹNIAK KAROLINA – PODOLE-GÓROWA
IMS kat. chłopców
KL.IV
1. ZYZAK KRYSTIAN – PRZYDONICA
2. TUREK DAMIAN – LIPIE
3. BAZIAK MARCIN – SIENNA
4. BASTA MATEUSZ – LIPIE
5. PŁACHTA SZYMON – SIENNA
6. BASTA DAWID – PRZYDONICA
KL. V
1. BERDYCHOWSKI MARIUSZ – PRZYDONICA
2. CHRUSTEK ERYK – SIENNA
3. PIOTROWSKI TOMASZ – PODOLE-GÓROWA
4. ZYZAK MARIUSZ – PRZYDONICA
5. STELMACH MARCIN – PRZYDONICA
6. JASIŃSKI WIESŁAW – PRZYDONICA
KL.VI
1. NIEĆ PRZEMYSŁAW – ROZTOKA-BRZEZINY
2. PIERZCHAŁA KRZYSZTOF – PODOLE-GÓROWA
3. ORZEŁ DAMIAN – ROŻNÓW
4. WIELOCHA NORBERT – GRÓDEK N/D
5. ADAMECZEK SEBASTIAN – GRÓDEK N/D
6. WOLAK TOMASZ – PODOLE-GÓROWA
GIMNAZJADA kat. dziewcząt
KL. I
1. BASTA NATALIA – JELNA
2. BERDYCHOWSKA PAULINA – PRZYDONICA
3. POCIECHA JUSTYNA – PODOLE-GÓROWA
4. SZAFRANIEC KAROLINA – JELNA
5. ZYZAK JUSTYNA – PRZYDONICA
6. FORYŚ NATALIA – ROŻNÓW
KL. II
1. KORECKA NATALIA – ROŻNÓW
2. MRZYGŁÓD JUSTYNA – PRZYDONICA
3. BAŁUSZYŃSKA JULIA – PRZYDONICA
4. PRUSAK MAŁGORZATA – JELNA
5. GĄDEK JUSTYNA – PRZYDONICA
6. ZYZAK PAULINA – PRZYDONICA
KL.III
1. POCIECHA PATRYCJA – PODOLE-GÓROWA
2. MLYCZYŃSKA KRYSTYNA – PODOLE-GÓROWA
3. GĄGOR MARIOLA – PRZYDONICA
4. ZIĘCINA LUCYNA – PRZYDONICA
5. WINIARSKA PATRYCJA – ROŻNÓW
6. REMBIASZ DOROTA – JELNA
GIMNAZJADA kat. chłopców
KL. I
1. MLYCZYŃSKI MICHAŁ – PODOLE-GÓROWA
2. SCHABIŃSKI MARCIN – PODOLE-GÓROWA
3. ŚMIERTKA ADRIAN – PODOLE-GÓROWA
4. ROLKA RAFAŁ – PODOLE-GÓROWA
5. SZYMAŃSKI KAMIL – PRZYDONICA
6. ZIĘCINA KRZYSZTOF – PRZYDONICA
KL. II
1. NIEĆ DOMINIK – ROŻNÓW
2. MASTALERZ MATEUSZ – JELNA
3. REMBIASZ MACIEJ – JELNA
4. ŚLIWA DOMINIK – PODOLE-GÓROWA
5. NĘDZA ADRIAN – PODOLE-GÓROWA
6. DUDA WŁODZIMIERZ – JELNA
KL. III
1. ROSIEK MATEUSZ – PRZYDONICA
2. SACZKA RAFAŁ – JELNA
3. GÓRSKI GRZEGORZ – PODOLE-GÓROWA
4. PACIOREK MICHAŁ – PODOLE-GÓROWA
5. TOKARZ SYLWESTER – JELNA
6. NĘDZA PIOTR – ROŻNÓW
źródło grafiki: pixabay.com
tel. (018) 440-10-82
fax. (018) 440-10-82
email: mszarota@poczta.onet.pl
Zespół Szkół w Przydonicy
Szkoła podstawowa i gimnazjum
Wszelekie prawa zastrzeżone