Rysunek zastępczy
22:11 - 24 Luty 2014 | Napisał: redakcja

Tej zabawy karnawałowej długo nie zapomnimy. Dyrektor Mirosław Szarota zdecydował, żeby imprezę dla wszystkich uczniów poprowadził DJ Sromek. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci z młodszych klas doskonale bawiły się przy profesjonalnie dobranych ‘kawałkach’. Dodatkową atrakcję stanowiły kolorowe reflektory, sztuczny dym i piana oraz bańki mydlane, które raz po raz opadały na głowy tańczących. Panowie z agencji artystycznej organizowali też konkursy i zabawy, m.in. pociąg, krąg z kolorową matą, znikające krzesełka. Po krótkiej przerwie DJ Sromek porwał do zabawy młodzież z klas IV-VI i I-III gimnazjum.

- Dawno się tak nie wytańczyłam! Niektóre zabawy były strasznie śmieszne. Trzeba było przełamać nieśmiałość. Podobał mi się sposób, w jaki DJ Sromek prowadził imprezę. Cały czas coś się działo i wszyscy uczniowie byli zaangażowani. Nikt albo prawie nikt nie podpierał ściany! – wspomina uczennica klasy 3. – Chcielibyśmy, żeby częściej przyjeżdżali do nas profesjonalni DJ-e. Oni mają nowoczesny sprzęt i tysiące pomysłów na udaną imprezę – dodaje.

Impreza odbyła się 20 lutego na sali gimnastycznej.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone