Rysunek zastępczy
8:33 - 7 Luty 2014 | Napisał: anetcom

Hasłem przewodnim tegorocznego Dnia Babci i Dziadka było najprostsze, a zarazem najwymowniejsze „Kochamy Was”. Najmłodsi uczniowie szkoły co roku pamiętają o naszych seniorach, których rola w życiu codziennym jest nieoceniona. Ku wielkiemu zadowoleniu „małych i dużych” organizatorów Babcie i Dziadkowie licznie przybyli na swą uroczystość.

Dzieci pod opieką wychowawców już od dłuższego czasu przygotowywały się do tego wydarzenia: rzetelnie ćwiczyły wierszyki, piosenki i tańce, a także szykowały drobne upominki. Wszystko po to by swoim gościom sprawić radość i tym samym odwdzięczyć się za wszelką pomoc.

Najmłodsi artyści z klasy OA i OB recytowali wierszyki i przygotowali taniec, który szkolili z pomocą pań: mgr Alicji Próchnickiej i mgr Renaty Nosal. Przygotowaniem i przedstawieniem Jasełek zajęli się uczniowie klasy I i II SP, ich poczynania wspierały panie: mgr Jolanta Ziółkowska i mgr Maria Szarota. Uczniowie klasy III przygotowali oprawę muzyczną i wiersze. Liczne piosenki ćwiczyli pod okiem pani mgr Magdaleny Gach. Sądząc po reakcji szanownych gości występy można uznać za udane.

Pomocą w organizacji uroczystości służyły także mamy, które przygotowały poczęstunek, za co im dziękujemy.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie mogli spędzić trochę czasu na wspólnych rozmowach przy ciastku i kawie.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone