Rysunek zastępczy
21:26 - 4 Luty 2014 | Napisał: anetcom

Studenci Instytutu Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu przeprowadzili warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasi gimnazjaliści ćwiczyli na fantomach sekwencję działań niezbędnych do uratowania komuś życia. Nauczyli się także obsługiwać AED, czyli automatyczny defibrylator zewnętrzny. Na zakończenie ćwiczeń prowadzący przeprowadzili test, który w błyskawicznym tempie udało się rozwiązać przeszkolonym gimnazjalistom. Wiedza i umiejętności, które zdobyli są niezwykle ważne – każdy powinien znać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1450
dzisiaj: 28
on-line: 2
strona istnieje: 4853 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone