Rysunek zastępczy
17:02 - 15 Październik 2013 | Napisał: redakcja

Ważnym świętem, obchodzonym 14 października,  jest Dzień Edukacji Narodowej, wciąż zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji Dyrektor, Nauczyciele wraz z Księdzem Proboszczem oraz Pracownicy Szkoły zostali zaproszeni na uroczystą akademię przygotowaną przez klasę VI wraz z opiekunkami: panią Renatą Kantor oraz panią Anną Majoch. Akademię prowadził – pierwszy raz występujący publicznie w nowej roli – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum.

Uczniowie  podziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Śpiewali wiele zabawnych piosenek, które wypełniły salę radosną atmosferą.

Dyrektor Zespołu Szkół złożył życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi. Dziękował za wysiłek, cierpliwość i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków. W uznaniu osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej pan Dyrektor wyróżnił kilkoro pracowników szkoły.


Życzenia składali też przedstawiciele Rady Rodziców, życząc kadrze pedagogicznej wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24811
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone