Rysunek zastępczy
21:15 - 10 Październik 2013 | Napisał: anetcom

kl 3

Dnia 9 października w godzinach od 8:50 do 11:25 w naszym Gimnazjum odbyły się warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów klasy III. Zajęcia nosiły tytuł: „Co po gimnazjum?”. Świetności spotkaniu dodał zaproszony gość – pani mgr Magdalena Kiełbasa, która pracuje jako pedagog w Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Nowym Sączu. Pani magister specjalizuje się w tego typu zagadnieniach, co miało ogromny wpływ na jakość przekazywanych treści.

Zajęcia w formie warsztatów przypadły do gustu naszym gimnazjalistom. Uczniowie chętnie  brali udział we wszelkich zadaniach powierzonych przez prowadzącą. Byli aktywni i zdyscyplinowani co wywarło pozytywne wrażenie na pani pedagog. Dzięki urozmaiconym sposobom przekazu informacji uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością  (co poszło im bardzo dobrze), poznać lepiej samych siebie, swoje zainteresowania, zapoznać się ze zmianami w organizacji szkół ponadgimnazjalnych, jak i zadawać pytania.

Z całą pewnością nie były to jednorazowe zajęcia dotyczące wyboru dalszego kształcenia się. W trosce o los naszych przyszłych absolwentów – dziś jeszcze uczniów, pedagog szkolny będzie organizował zajęcia z doradztwa zawodowego. Miejmy nadzieję, że w przyszłości także uda się zaprosić na takie lekcje ciekawych gości.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24807
dzisiaj: 24
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone