Rysunek zastępczy
20:18 - 10 Październik 2013 | Napisał: buncol

W miniony piątek w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji o tytuł mistrza stawiło się w komplecie 5 zespołów. Rywalizacja była bardzo zacięta a poziom bardzo wyrównany. Ostatecznie tytuł Mistrza i zarazem awans do dalszego etapu Gimnazjady wywalczył zespół z Rożnowa.

Nasz zespół w składzie: Katarzyna Zyzak, Karolina Berdychowska, Sylwia Gołąb, Marlena Sadłoń, Kinga Zyzak, Klaudia Mlyczyńska, Katarzyna Oracz, Aneta Pancerz, Sylwia Popardowska, Patrycja Rosiek, zajął 4 miejsce.

galeria (…)

IMG_7583

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24806
dzisiaj: 23
on-line: 3
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone