Rysunek zastępczy
14:13 - 7 Październik 2013 | Napisał: redakcja

Wybrany przez społeczność uczniowską nowy samorząd zabrał się do pracy. Już we wrześniu jego opiekunowie: pani Barbara Sarota i pan Krzysztof Budnik przedstawili plan działania na ten rok szkolny, który zakłada m.in. przeprowadzenie wielu akcji charytatywnych, takich jak “Góra grosza”.

Samorząd wyszedł również z inicjatywą zorganizowania dyskoteki dla uczniów klas 4 – 6 i 1-3 gimnazjum. Pomysł został zaakceptowany, dzięki czemu 3 października w godzinach popołudniowych uczniowie mogli odreagować w tańcu wszelkie stresy dnia codziennego. Nad bezpieczeństwem młodzieży w czasie zabawy czuwali opiekunowie samorządu oraz wychowawcy klas.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24704
dzisiaj: 72
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone