Rysunek zastępczy
10:51 - 29 Czerwiec 2013 | Napisał: redakcja

Szczęśliwie doczekaliśmy końca kolejnego, długiego roku szkolnego. 28 czerwca uczniowie po raz ostatni spotkali się w klasach z wychowawcami.  Tradycyjnie, zakończenie roku rozpoczęła msza św. odprawiona przez ks. proboszcza Janusza Szczypkę. W szkole obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez klasy 3 gim i 6. Dwadzieścioro absolwentów naszego gimnazjum dziękowało nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie. Odśpiewana przez nich piosenka “Ostani (raz z moją klasą)” zespołu Manchester wzruszyła publiczność.

Nadszedł czas na rozdanie dyplomów, wyróżnień i nagród. Dyrektor Zespołu Szkół mgr inż. Mirosław Szarota po krótkim przemówieniu zaprosił na środek uczniów wyróżnionych za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce. Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe.

Nową tradycją szkoły jest wręczanie specjalnych nagród Dyrektora Szkoły. W tym roku Dyrektor postanowił przyznać je uczniom z najwyższą średnią ocen na świadectwie. Rakietę do tenisa ziemnego otrzymała uczennica szkoły podstawowej Katarzyna Zyzak, a oryginalną grę Scrabble – Aneta Pancerz – uczennica kl. 2 gimnazjum.

Następnie nauczyciel wychowania fizycznego  pan Krzysztof Budnik ogłosił wyniki plebiscytu na Sportowca Roku 2012/2013. Statuetki z tym  tytułem odebrali: Kamil Mlyczyński i Katarzyna Zyzak (SP) oraz Klaudia Mlyczyńska i Mariusz Mlyczyński (GIM). Najlepsi sportowcy zostali obdarowani przez ks. proboszcza piłkami do siatkówki i piłki nożnej.

Po akademii uczniowie spotkali się z wychowawcami.


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 7814
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5036 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone