Rysunek zastępczy
10:51 - 24 Czerwiec 2013 | Napisał: redakcja

W niedzielę, 16 czerwca na dorocznym Pikniku Rodzinnym spotkali się mieszkańcy miejscowości Przydonica. Całą imprezę przygotowały najmłodsze dzieci naszego Zespołu Szkół  pod opieką pań: Alicji Próchnickiej, Renaty Nosal, Marii Szaroty, Magdaleny Gach i Jolanty Ziółkowskiej.

Impreza „z sercem w tle” zorganizowana była z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca. Wszyscy świętujący mieli tego dnia swoje pięć minut. Poszczególne klasy wystąpiły z krótkim „sportowym” programem, a rodzice z ogromnym poświęceniem brali udział w rywalizacjach sportowych.

Nagrodą dla zwycięzców były słodkie medale oraz to, co cenniejsze – podziw i uznanie dzieci. Na chętnych czekała kiełbaska z grilla, słodkości i zimne napoje.

Scenę, pojemny namiot oraz nagłośnienie zabezpieczył  Gminny Ośrodek Kultury z Gródka n/D.

Uwieńczeniem imprezy był koncert dziecięcego zespołu Promyczki Dobra z Nowego Sącza. Skoczne piosenki oraz osobisty przykład ks. Andrzeja Mulki – dyrektora zespołu, porwały do tańca całą młodszą publiczność.

Pogoda i humory dopisały. Piknik Rodzinny w Przydonicy dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń całym rodzinkom.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 7814
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5036 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone