Rysunek zastępczy
14:36 - 22 Maj 2013 | Napisał: redakcja

17. maja do naszej szkoły przyjechał z przygotowanym pokazem iluzjonista, czyli człowiek, który zna się na magicznych sztuczkach. Show bardzo się podobało publiczności, gdyż iluzjonista często zapraszał na scenę chętnych uczniów, żeby spróbowali swoich sił w roli magików. Obejrzeliśmy m.in. naukę żonglerki, złudzenia optyczne, pokaz z magiczną skrzynką lub latającymi kulami. Artysta przygotował także konkursy z nagrodami. Wszyscy świetnie się bawili, a przy okazji zobaczyli, że prawa fizyki mają zastosowanie w zabawie.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29882
dzisiaj: 12
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone