Rysunek zastępczy
20:20 - 4 Maj 2013 | Napisał: redakcja

Odział przedszkolaków z naszej szkoły skorzystał z zaproszenia i wziął udział w spotkaniu autorskim z panią Edytą Zarębską, które odbyło się w GOK-u 19 kwietnia. Jak czytamy na stronie internetowej organizatora imprezy w spotkaniu z Babcią Grunią oraz Robertem Zarębskim wzięli udział uczestnicy projektu MAMY swoje MIEJSCE oraz trzy zaproszone oddziały przedszkolne. Pani Edyta opowiadała dzieciom bajki, malowała bajkowe postaci, które dzieciaki starały się odgadywać, natomiast pan Robert czytał i pokazywał dzieciom ilustracje z książeczek. W pewnym momencie publiczność zaczęła śpiewać, a nawet tańczyć. Wychowawczyni naszych przedszkolaków, pani Alicja Próchnicka przyznaje, że maluchy doskonale się bawiły.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone