Rysunek zastępczy
20:05 - 4 Maj 2013 | Napisał: redakcja

W dniu 11 kwietnia odbyły się  Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje tradycyjnie odbyły się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej  w Moszczenicy Niżnej. W eliminacjach powiatowych  wzięło udział 45 uczestników, którzy rywalizowali w trzech grupach wiekowych tj. uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów oraz uczniowie szkół ponad gimnazjalnych.  Eliminacje były prowadzone dwuetapowo. W pierwszej części wszyscy uczestnicy rozwiązywali test pisemny. Najlepsi przeszli do drugiego etapu w którym odpowiadali na pytania ustnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie przygotowani przez panią Marię Szarotę: Konrad Jasiński, Aneta Pancerz oraz Natalia Jasińska.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29881
dzisiaj: 11
on-line: 1
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone